Usługi pogrzebowe Kalla-BIS

ul. Domaniewska 17/19A róg Modzelewskiego, 02-672 Warszawa
Skontaktuj się z zakładem Kalla dzwoniąc na numer:

Zakład pogrzebowy „Usługi pogrzebowe Kalla-BIS”

Zakład pogrzebowy „Usługi pogrzebowe Kalla-BIS” jest prowadzony przez rodzinę Szumigaj nieprzerwanie od 1990 roku. Prowadząca zakład pogrzebowy Pani Marta Szumigaj to pełna empatii osoba, która dołoży wszelkich starań, aby organizowana ceremonia pogrzebowa spełniła wszystkie Państwa oczekiwania. Oferta firmy stworzona jest w ten sposób, by była dopasowana zarówno, dla rodzin planujących wystawną uroczystość, jak i tych o skromniejszym budżecie.

Chłodnia i kaplica przedpogrzebowa

Zakład pogrzebowy Kalla-BIS dysponuje własną chłodnią oraz kaplicą przedpogrzebową, która znajduje się w dolnym Kościele NMP Matki Kościoła, przy ulicy Domaniewskiej 20. Miejsce dedykowane jest bliskim, którzy w ciszy, zadumie i spokoju mogą pożegnać się ze osobą zmarłą.

Usługi pogrzebowe

Dom pogrzebowy Kalla-BIS organizuje pogrzeby tradycyjne, jaki i pogrzeby z kremacją. Ceremonia pogrzebowa może być zorganizowana w obrządku katolickim bądź świeckim lub też zgodnie z tradycjami wywodzącymi się z innych wyznań. Pracownicy zakładu zajmują się wszelkimi formalnościami i pomagają w zgromadzeniu dokumentacji niezbędnej w obsłudze uroczystości pogrzebowych.

Transport zwłok Warszawa – karawan konny

Usługi zakładu pogrzebowego Kalla-BIS obejmują transport zwłok, który wykonywany jest z zachowaniem najwyższych standardów i spełnia wszystkie wymogi techniczne oraz sanitarne.

„Usługi pogrzebowe Kalla-BIS” jako jedyny zakład pogrzebowy w Warszawie posiada w swojej ofercie elegancki karawan konny. Firma oferuje ponadto usługę transportu dla uczestników ceremonii pogrzebowej. 

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Kalla-BIS?

  • 27 lat doświadczenia
  • Obsługa klienta 24/7
  • Własna kaplica pogrzebowa
  • Mobilne biuro
  • Karawan konny

Opinie klientów