Zakład pogrzebowy Ameno Bielany

ul. Al. Zjednoczenia 44,01-801 Warszawa
Skontaktuj się z zakładem Ameno dzwoniąc na numer:

Zakład pogrzebowy Ameno

Zakład pogrzebowy Ameno to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ameno posiada dwa zakłady pogrzebowe w Warszawie (Żoliborz i Bielany), w których znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów funeralnych.
Zakład pogrzebowy Ameno to przede wszystkim młoda, kulturalna i wykwalifikowana kadra pracownicza, która gwarantuje odpowiednią jakość świadczonych usług pogrzebowych. Pracownicy domu pogrzebowego Ameno podchodzą do wykonywanych przez siebie obowiązków z należytym szacunkiem i dołożą wszelkich starań, aby mogli Państwo w godny sposób pożegnać osobę zmarłą. Mogą Państwo liczyć na ich wsparcie w każdym zakresie – rezerwacja terminu i miejsca pogrzebu, doradztwo przy wyborze urny lub trumny, organizacja styp, konsolacji. Za udzieleniem odpowiedniej zgody zakład pogrzebowy dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności w urzędach i kościołach. Dom pogrzebowy Ameno kredytuje ponadto zasiłek pogrzebowy ZUS i KRUS oraz oferuje bezgotówkową obsługę usług pogrzebowych.

Całodobowa obsługa i mobilne biuro

Pracownicy zakładu pogrzebowego Ameno służą Państwu pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów zakład pogrzebowy uwzględnił w swojej ofercie usługę mobilnego biura. W ramach wykonywanej usługi, to pracownik zakładu pogrzebowego przyjedzie do Państwa, aby ustalić wszystkie szczegóły pogrzebu. Usługa mobilnego biura świadczona jest na terenie całej Warszawy.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Ameno?

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Nowoczesny karawan marki Mercedes
  • Mobilne biuro
  • Szeroki wybór akcesoriów funeralnych
  • Wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza

Opinie klientów