Usługi pogrzebowe Atman - Wola

ul. Wolska 180/182, 01-187 Warszawa
Skontaktuj się z zakładem Atman dzwoniąc na numer:

Zakład pogrzebowy Atman – podstawowe informacje

Zakład pogrzebowy ATMAN to firma z 23-letnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Zakład posiada 5 oddziałów na terenie Warszawy i okolic – Ursynów, Mokotów, Wola, Piaseczno, Ławki, a ponadto oferuje usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Dzięki znajomości złożonych przepisów prawa obowiązujących w poszczególnych krajach zakład pogrzebowy Atman zajmuje się również załatwianiem wszelkich formalności za granicą.

Zakład pogrzebowy Atman specjalizuje się w organizacji pogrzebów katolickich - tradycyjnych i urnowych (kremacja), świeckich oraz uroczystości innych wyznań, nad którymi zawsze czuwa profesjonalny zespół. Każda uroczystość odbywa się na bardzo wysokim poziomie.

Usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Atman zajmuje się eksportacją ciał z domów, szpitali i hospicjów oraz innych miejsc (zakład posiada własną chłodnię). Pod patronem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji pracownicy zakładu przeszli szkolenia z tanatologii ogólnej, tanatokosmetyki oraz toalety pośmiertnej, zdobywając przy tym więcej doświadczenia w przygotowaniu ciał do pochówku i kremacji. Celem zakładu pogrzebowego Atman jest pomoc i oddanie należytego szacunku bliskiej osobie poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań by każda organizowana przez zakład pogrzebowy Atman uroczystość była wyjątkowa.

Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, zakład pogrzebowy Atman uruchomił mobilne biuro, które działa przez 24 h na dobę. Pracownik zakładu pojawi się we wskazanym przez Państwa miejscu i uzgodni wszelkie szczegóły związane z ceremonią pogrzebową.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Atman?

  • 23 lata doświadczenia
  • 5 zakładów pogrzebowych w Warszawie i okolicy
  • Mobilne biuro 24h (dojazd do klienta)
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Szkolenia Francuskiego Instytutu Tanatopraksji
  • Nowoczesne karawany marki Mercedes

Opinie klientów