Dom pogrzebowy Nekropolis Tłuszcz

ul. Warszawska 9, 05-240 Tłuszcz
Skontaktuj się z zakładem Nekropolis dzwoniąc na numer:

Zakład pogrzebowy Nekropolis – podstawowe informacje

Zakład pogrzebowy Nekropolis to rodzinna firma świadcząca usługi pogrzebowe od 1990 roku. Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat działalności w branży przekłada się bezpośrednio na satysfakcję klientów. Dom pogrzebowy Nekropolis doceniany jest za profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.

Wszystkie szczegóły ceremonii pogrzebowych organizowanych przez zakład pogrzebowy Nekropolis są dokładnie uzgadniane z rodziną zmarłego, tak żeby ich charakter jak najbardziej odpowiadał oczekiwaniom bliskich. Mogą Państwo polegać na dobrej radzie i uczciwości pracowników zakładu, którzy pomogą w każdej kwestii związanej z pogrzebem. Zakład pogrzebowy załatwi wszystkie formalności pogrzebowe związane z zakupem miejsca na cmentarzu, uzgodni szczegóły w kościele i złoży w Państwa imieniu wniosek o zwrot zasiłku pogrzebowego. Zakład pogrzebowy Nekropolis organizuje pogrzeby w każdym obrządku – świeckie i wyznaniowe. Mogą Państwo zdecydować o formie pochówku – pogrzeb tradycyjny lub kremacja.
 
Pracownicy domu pogrzebowego Nekropolis są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jeden z niewielu zakładów pogrzebowych w Warszawie firma Nekropolis posiada własną chłodnię oraz własne kaplice pogrzebowe, w których rodzina może po raz ostatni zobaczyć ciało zmarłego.

Firma Nekropolis posiada 7 zakładów pogrzebowych na terenie miejscowości takich jak Warszawa, Wołomin, Wyszków, Ząbki i Kobyłka.

Międzynarodowy transport zwłok

Poza świadczeniem usług pogrzebowych w kraju zakład pogrzebowy Nekropolis oferuje również międzynarodowy transport zwłok. Firma posiada przedstawicielstwa w wielu krajach oraz współpracuje z zakładami pogrzebowymi z całego świata.

Mobilne biuro

Zakład pogrzebowy Nekropolis posiada w swojej ofercie usługę mobilnego biura, która umożliwia ustalenie wszelkich szczegółów pogrzebu w domu rodziny osoby zmarłej. Pracownik zakładu pojawi się z niezbędnymi dokumentami we wskazanym przez Państwa miejscu i o wskazanej przez Państwa porze.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Nekropolis?

  • Obecni na rynku od 1990 r.
  • Własna chłodnia
  • Własna kaplica
  • Mobilne biuro
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • 7 zakładów pogrzebowych na terenie Warszawy i okolic

Opinie klientów