Dom pogrzebowy Lethe Praga Północ

ul. Floriańska 6, 03-707 Warszawa
Skontaktuj się z zakładem Lethe dzwoniąc na numer:
z Lethe onilne

Dom Pogrzebowy Lethe Praga Północ

Zakład pogrzebowy Lethe świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w atrakcyjnej cenie, na terenie całej Warszawy i Polski. Dom pogrzebowy oferuje również międzynarodowy transport zwłok. Firmę prowadzą wspólnie ojciec z synem. W tak trudnych momentach, jakimi są pożegnanie i pochówek bliskiej osoby panowie Paweł i Edward Zdzieborscy koncentrują się na zapewnieniu Państwu maksymalnego komfortu poprzez profesjonalną obsługę i świadczenie usług o najwyższym standardzie.

Warszawski dom pogrzebowy Lethe posiada wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość rynku pogrzebowego, co przekłada się w sposób bezpośredni na jakość świadczonych przez niego usług pogrzebowych. Wyszkolony personel zakładu podchodzi do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem, służąc jednocześnie swoim wsparciem żałobnikom. Kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług wiąże się również z całodobową dostępnością przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zorganizowana ceremonia pogrzebowa sprostała Państwa najwyższym wymaganiom.
 

Piękne wspomnienia zaczarowane w klejnocie

Diament Pamięci to wyjątkowy sposób na zachowanie cząstki bliskiej osoby, w formie diamentu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że kamień ten można uzyskać ze szczątków ludzkich. Diament Pamięci to wyjątkowa pamiątka, która pozwoli na ponowne przeżycie wspomnień związanych ze zmarłą osobą. Każdy stworzony przez firmę kamień jest inny, co nadaje mu indywidualny charakter.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Lethe?

  • Rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem
  • Dostępność 24/7
  • Diament pamięci
  • Nowoczesne karawany marki Mercedes
  • Międzynarodowy transport zwłok

Opinie klientów