Usługi pogrzebowe Tanatos Poznań

ul. Garbary 63, 61-866 Poznań
Skontaktuj się z zakładem Tanatos dzwoniąc na numer:

Zakład pogrzebowy Tanatos – podstawowe informacje

Dom pogrzebowy Tanatos i jego dysponująca wieloletnim doświadczeniem kadra pracownicza cieszą się ogromną renomą na poznańskim rynku usług pogrzebowych. Zakład pogrzebowy wyróżnia indywidualne podejście do klienta oraz miła i fachowa obsługa. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom firma koncentruje się na ciągłym rozwoju, dlatego jej pracownicy wysyłani są regularnie na szkolenia. Zakład pogrzebowy Tanatos to firma stawiająca na innowacyjność. Na Państwa życzenie pracownicy zakładu przejmą na siebie wszystkie obowiązki związane z załatwieniem formalności pogrzebowych – odbiór dokumentów, wyrobienie aktu zgonu, kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej, zarówno w stylu tradycyjnym, jak i dla kremacji. Tanatos oferuje również usługę mobilnego biura, w ramach, której pracownik zakładu przyjedzie do Państwa w dogodnym terminie ustalić wszelkie szczegóły pogrzebu.

Usługi pogrzebowe MOPR - wygrany przetarg na świadczenie usług pogrzebowych MOPR

Dzięki nieskazitelnej opinii o jakości świadczonych usług pogrzebowych zakład pogrzebowy Tanatos wygrał w 2015 roku przetarg na wykonywanie usług pogrzebowych dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Firma podjęła takie działania z myślą o osobach samotnych oraz bezdomnych, ponieważ uważa, że każdemu człowiekowi należy się godny pochówek. Wypełniając swoje obowiązki dom pogrzebowy Tanatos kieruje się przede wszystkim empatią i stara się dostosowywać do próśb oraz możliwości finansowych żałobników.

Wszystkie usługi pogrzebowe rozliczane są w formie bezgotówkowej w ramach wniosków o zasiłek pogrzebowy ZUS, WBE, KRUS, czy MSWiA.  

Transport zwłok

Zakład pogrzebowy Tanatos dysponuje nowoczesnymi karawanami marki Mercedes. Firma organizuje przewozy krajowe i międzynarodowe. Dzięki wypracowanym relacjom z zagranicznymi firmami oraz wyszkolonej kadrze pracowniczej biegle posługującej się językami obcymi możliwe jest sprowadzenie zwłok z każdego miejsca na świecie.

Własna kwiaciarnia

Kwiaciarnia Tanatos zapewnia wszelkiego rodzaju wieńce pogrzebowe, wiązanki, dekoracje urn i stroiki na trumnę. Profesjonalnie floryści spełnią każde Państwa życzenie.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Tanatos?

  • Innowacyjna firma pogrzebowa
  • Nowoczesny i elegancki wystrój oddziałów
  • Własna kwiaciarnia
  • Usługa opieki nad grobami
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Namioty pogrzebowe
  • Amerykańskie windy do opuszczania trumny

Firma pogrzebowa Tantos jest członkiem:

Opinie klientów