Międzynarodowy transport zwłok

Sprowadzenie zwłok z zagranicy

Oferujemy naszym klientom międzynarodowy transport zwłok ze wszystkich krajów Europy, Ameryki Północnej oraz części regionów Azji i Ameryki Południowej. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi firmami o wieloletnim doświadczeniu oraz korzystamy z sieci międzynarodowych kontaktów, tak aby mieć pewność, że świadczony jest Państwu przewóz zwłok z zagranicy najwyższej jakości.
Śmierć bliskiej osoby poza terenem kraju wiąże się z wieloma utrudnieniami natury formalnej. Oferujemy Państwu swoją pomoc w załatwieniu wszelkich zezwoleń niezbędnych do sprowadzenia ciała do kraju. Ze względu na często duże obciążenie finansowe związane z międzynarodowym transportem zwłok, poczynimy również wszelkich starań, aby pomóc Państwu w uzyskaniu zwrotu należnego ubezpieczenia. Jeśli zdecydują się Państwo na sprowadzenie zwłok z zagranicy z pomocą Bluneral przydzielimy Państwu dedykowanego opiekuna, z którym będą mieli Państwo nieograniczony kontakt podczas całego procesu organizacji transportu zwłok do kraju.
Korzystając z usług międzynarodowego transportu zwłok należy mieć zawsze na uwadze, czy firma świadcząca przewóz uwzględniła koszty związane z zakupem trumny oraz opłatami naliczanymi przez zagraniczne zakłady pogrzebowe. Jeśli zatem zdecydują się Państwo skorzystać z usług innej firmy, prosimy upewnić się, czy pozycje te zostały uwzględnione w wycenie usługi.

Ile kosztuje międzynarodowy transport zwłok?

Koszt każdego przypadku wyliczany jest indywidualnie. Cena zależy od kraju oraz regionu, a także od samych okoliczności śmierci. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o kontakt na nasz numer telefonu +48 22 230 26 20 lub mailowo na adres kontakt@bluneral.com.