Opieka nad grobami Warszawa

Każdy z nas chciałby, żeby grób naszych bliskich wyglądał schludnie i czysto. Świadczy to o naszym szacunku do zmarłych. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy może pozwolić sobie na regularne sprzątanie grobów. Może to wynikać z wymagającej pracy, albo z faktu, że członek rodziny został pochowany w innym mieście.
W Bluneral chcemy wyjść naszym klientom naprzeciw i oferujemy profesjonalną opiekę nad grobami. Zlecając usługę Bluneral masz pewność, że miejsce spoczynku Twoich bliskich będzie traktowane z należytą troską. Sprzątanie grobów z Bluneral to dokładne czyszczenie nagrobków, zapalenie zniczy i udekorowanie pomnika kwiatami. Po wykonanej usłudze prześlemy Ci zdjęcie przedstawiające stan w jakim pozostawiony został grób.
W ramach opieki nad grobami oferujemy pięć zestawów, które różnią się rozmiarem i ilością kwiatów oraz zniczy. Usługi świadczymy na terenie całego kraju – Warszawa, Poznań, Kraków, Lublin i inne. Termin realizacji jednorazowego zamówienia to 48 godzin.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 532 003 779

Sprzątanie grobów Warszawa - cennik

Zaplanuj ceremonię pogrzebową zgodnie ze swoimi preferencjami za pomocą Formularza Usług Pogrzebowych Bluneral i poznaj dokładną cenę wszystkich usług pogrzebowych. Łączny koszt pogrzebu zostanie automatycznie pomniejszony o zasiłek pogrzebowy o wartości 4.000 zł.