Opieka nad grobami Poznań

Wszyscy chcielibyśmy, żeby grób naszych bliskich wyglądał czysto i schludnie. Świadczy to o naszym szacunku do zmarłych. W Bluneral zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy znajduje czas na regularne sprzątanie grobów. Wynika to często z wymagającej pracy, albo z faktu, że bliska osoba pochowana została w innym mieście.
Chcemy wyjść naszym klientom naprzeciw i oferujemy im dlatego profesjonalną opiekę nad grobami. Zlecając usługę Bluneral masz pewność, że miejsce spoczynku Twoich bliskich będzie traktowane z należytą troską. Sprzątanie grobów to dokładne czyszczenie nagrobków, udekorowanie pomnika kwiatami i zapalenie zniczy. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas zdjęcie przedstawiające stan w jakim pozostawiony został grób.
W ramach opieki nad grobami oferujemy pięć zestawów, które różnią się ilością i rozmiarem kwiatów oraz zniczy. Usługi świadczone są na terenie całego kraju – Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław i inne. Termin realizacji jednorazowego zamówienia to 48 godzin.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 532 003 779

Sprzątanie grobów Poznań - cennik

Zaplanuj ceremonię pogrzebową zgodnie ze swoimi preferencjami za pomocą Formularza Usług Pogrzebowych Bluneral i poznaj dokładną cenę wszystkich usług pogrzebowych. Łączny koszt pogrzebu zostanie automatycznie pomniejszony o zasiłek pogrzebowy o wartości 4.000 zł.