Pierwszy zakład pogrzebowy online w Polsce

Bluneral to pierwszy internetowy zakład pogrzebowy w Polsce. Jako jedyna tego typu firma pogrzebowa w kraju umożliwiamy pogrążonym w żałobie zaplanowanie każdego szczegółu pogrzebu i kremacji z domu, w towarzystwie najbliższych im osób.

Ustal wszystkie szczegóły pogrzebu przez Internet lub telefonicznie

Decydując się na Bluneral wszystkie aspekty ceremonii pogrzebowej ustalisz w 7 krokach, za pomocą naszego Formularza Usług Pogrzebowych. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości przy uzupełnianiu kolejnych kroków wystarczy, że klikniesz na ikonę słuchawki, a oddzwonimy w 24 sekundy, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytania.

Jeśli wolisz, możesz ustalić z nami szczegóły pogrzebu w całości przez telefon. Wspólnie przejdziemy przez kolejne etapy i przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację, którą następnie wraz z podsumowaniem usługi pogrzebowej prześlemy Ci na maila. Pomożemy ustalić, czy zmarłemu przysługuje zasiłek pogrzebowy, doradzimy w kwestiach cmentarza i rodzaju grobu oraz uzgodnimy wszystkie terminy.

Pomoc dedykowanego doradcy

Gdy już wszystkie aspekty ceremonii zostaną uzgodnione, przydzielimy Ci dedykowanego doradcę, który będzie do Twojej dyspozycji przez cały okres organizacji pogrzebu. Przejmiemy na siebie odpowiedzialność za całość obowiązków związanych z organizacją pogrzebu. Złożymy w Twoim imieniu wniosek o zwrot zasiłku pogrzebowego, odbierzemy akt zgonu, pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pochówkiem i kremacją.

Jawny cennik usług pogrzebowych

Zakłady pogrzebowe wciąż unikają publikowanie oficjalnych cenników usług pogrzebowych. Często zdarzają się przypadki, w których ceny dostosowywane są do oceny grubości portfela klienta. W Bluneral wierzymy jednak w uczciwą i przejrzystą współpracę z klientem, ceny oferowanych przez nas usług pogrzebowych są zatem jawne i równe dla wszystkich.

Długo oczekiwana rewolucja na rynku usług pogrzebowych

Rynek usług pogrzebowych nie zmienił się w Polsce od ostatnich 25 lat. Nadal istnieje wiele antykonsumenckich praktyk, które nie powinny mieć prawa bytu we współczesnej gospodarce, a jednak ze względu na specyfikę branży pogrzebowej są nagminnie stosowane. Uznaliśmy, że nadeszła pora, aby zrewitalizować rynek usług pogrzebowych i tak powstał Bluneral.