Kremacja Poznań

Na koszt pogrzebu z kremacją składają się kremacja zwłok, zestaw podstawowych usług pogrzebowych, opłaty cmentarne oraz dodatkowe wydatki związane m. in. z wyborem urny, wieńca, wiązanki pogrzebowej, czy oprawy muzycznej pogrzebu.

Co wchodzi w skład pogrzebu z kremacją?

- ciało osoby zmarłej zostanie odebrane ze wskazanego przez Ciebie miejsca, po czym przetransportowane do zakładu pogrzebowego, a następnie do krematorium. Po zakończeniu procesu spopielania urna transportowana jest z powrotem do zakładu pogrzebowego.
- proces ten odbywa się w identyczny sposób jak w przypadku pogrzebu tradycyjnego. Usługa wiąże się z ubraniem osoby zmarłej oraz wykonaniem podstawowej kosmetyki - golenie, czesanie, mycie zwłok.
– drewniana trumna, w której spopielone zostanie ciało osoby zmarłej.
- spopielenie zwłok w krematorium.
- załatwienie formalności cmentarnych, transport karawanem, kondukt, osunięcie urny do grobu, potencjalny demontaż nagrobka.

Ile kosztuje kremacja zwłok w Poznaniu?

Bluneral zrzesza najbardziej renomowane zakłady pogrzebowe z całego kraju – Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków i inne. Koszt pogrzebu różni się w zależności od wybranego planu pogrzebowego oraz od tego, który zakład pogrzebowy podejmie się organizacji ceremonii. Poniżej znajdziesz wycenę pogrzebu z kremacją dla każdego ze współpracujących z nami zakładów pogrzebowych.