Jak wygląda kremacja zwłok?

Poniżej przedstawiamy wycenę przykładowego pogrzebu z kremacją. Na koszt każdej ceremonii składa się zestaw niezbędnych usług podstawowych, opłaty cmentarne oraz pozostałe wydatki związane m. in. z wyborem urny, wieńca, wiązanki pogrzebowej, czy oprawy muzycznej pogrzebu.

Ile kosztuje pogrzeb z kremacją?

Bluneral zrzesza najlepsze zakłady pogrzebowe z całego kraju – Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków i inne. Koszt pogrzebu waha się w zależności od miasta, zakresu usług oraz od tego, jaki zakład pogrzebowy, podejmie się organizacji ceremonii. Aby uzyskać dokładną wycenę pogrzebu z kremacją kliknij w przycisk poniżej:

Co wchodzi w skład pogrzebu z kremacją?

- ciało osoby zmarłej zostanie odebrane ze wskazanego przez Ciebie miejsca, po czym przetransportowane do zakładu pogrzebowego, a następnie do krematorium. Po zakończeniu procesu spopielania urna transportowana jest z powrotem do zakładu pogrzebowego.
- proces ten odbywa się w identyczny sposób jak w przypadku pogrzebu tradycyjnego. Usługa wiąże się z ubraniem osoby zmarłej oraz wykonaniem podstawowej kosmetyki - golenie, czesanie, mycie zwłok.
– drewniana trumna, w której spopielone zostanie ciało osoby zmarłej.
- spopielenie zwłok w krematorium.
- załatwienie formalności cmentarnych, transport karawanem, kondukt, osunięcie urny do grobu, potencjalny demontaż nagrobka.
 • Odbiór i przewóz zwłok
  150.00 zł
 • Przygotowanie ciała do kremacji
  300.00 zł
 • Trumna kremacyjna
  300.00 zł
 • Kremacja
  600.00 zł
 • Obsługa pochówku
  750.00 zł
Urna
260.00 zł
w tym VAT
Zestaw tabliczek
60.00 zł
w tym VAT