Zyskaj dodatkowych klientów dzięki Bluneral

Zostań członkiem Bluneral już dziś

Dlaczego warto dołączyć do Bluneral?

Ponad 180 tyś. osób rocznie szuka informacji o zakładach pogrzebowych w sieci. Pomożemy im znaleźć Twój zakład. Dołącz do Bluneral i zdobądź przewagę nad konkurencją.

Zero opłat członkowskich - rozliczasz się tylko z klientów, których faktycznie pozyskaliśmy. Monitoruj na bieżąco przypływ klientów i sam oceń z jakimi korzyściami finansowymi wiąże się współpraca z bluneral.

Nasi informatycy codziennie pracują nad nowymi rozwiązaniami pozwalającymi usprawnić rynek pogrzebowy. Dołącz do Bluneral i pokaż kientom, że stawiasz na innowacyjność.

Otwórz się na nowych klientów i zaprezentuj swój zakład pogrzebowy od najlepszej strony

 • Przynależność do Bluneral jest dla klienta znakiem, że świadczone przez zakład pogrzebowy usługi są najwyższej jakości. Zostań członkiem Bluneral, wyprzedź konkurencję i uzyskaj dostęp do ogromnej rzeszy klientów szukających w Internecie informacji, która pomoże im wybrać właściwy zakład pogrzebowy.
 • W przeciwieństwie do pozostałych portali obecnych na rynku na platformie Bluneral opinie o zakładzie pogrzebowym może zostawić tylko rzeczywisty klient. Kontrolujemy cały proces, żeby uniknąć fałszywych, niepochlebnych ocen wystawianych przez konkurencję.
 • Estetyka i sposób prezentacji zakładu pogrzebowego mają istotny wpływ na budowę zaufania u klienta. Nasze zespoły informatyków i grafików dbają o to, aby przedstawiona klientowi oferta odzwierciedlała profesjonalizm Twojej firmy.

Osiągnij większą skalę i obniż koszt operacyjny dzięki konfiguratorowi usług pogrzebowych bluneral

 • Dzięki stworzonemu przez nas narzędziu informatycznemu zaprezentujsz klientówi całą gamę produktów i zbierzesz od niego wszystkie niezbędne dane przez Internet. Krótszy czas obsługi klienta pozwoli na zwiększenie skali działalności, a co za tym idzie wykonanie większej ilości zleceń.
 • Dopasuj konfigurator Bluneral do oferty swojego zakładu pogrzebowego i rozpocznij proces sprzedażowy jeszcze zanim klient pojawi się w Twoim oddziale.
 • Ostateczna transakcja i podpisanie wszystkich dokumentów ma miejsce w zakładzie pogrzebowym. Masz zatem stały kontakt z klientem i pełną kontrolę nad przepływami finansowymi. Finalizacja każdego zlecenia następuje w sposób identyczny do tego stosowanego do tej pory przez Twój zakład pogrzebowy.

Monitoruj wyniki, zarządzaj zleceniami i analizuj rynek usług pogrzebowych

 • Otrzymasz dostęp do wszystkich danych uzupełnionych na Twoim profilu i w konfiguratorze. Miej pełną kontrolę nas swoimi zleceniami i zaoszczędź sobie czasu związanego z wypełnianiem dokumentów.
 • Monitoruj:
  • ilość i długość wyświetleń Twojego profilu
  • ilość połączeń telefonicznych od klienta
  • ilość umówionych wizyt.
  Dzięki tym danym możesz mierzyć z miesiąca na miesiąc, z jakimi korzyściami finansowymi wiąże się współpraca z Bluneral.
 • Dzięki stworzonemu przez nas panelowi administracyjnemu będziesz mógł analizować zachowania klientów z całego kraju i szybko reagować na zmiany na rynku usług pogrzebowym.